Uitslagen 2018 – 2019

Uitslagen wedstrijdseizoen 2018 – 2019 

14/04/2019 – Dance Waves Competition – Bilzen 

  • 1ste plaats – Mirte Souverijns – Solo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Wonderland
  • 1ste plaats – Anais Janssen – Impro – Urban
  • 1ste plaats – Intensity – Group – Mini’s – Urban
  • 1ste plaats – Mirte Souverijns & Louise Nulens – Duo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Avatar
  • 2de plaats – Louise Nulens & Manou Gravano – Duo – Kids – Urban
  • 3de plaats – Desiree Bleus – Solo – Kids – Urban
  • 4de plaats – Jolien Vranken, Anaïs Janssen & Julie Daniëls – Trio – mini’s – Urban
  • 6de plaats – Femke Schaepkens – Solo – Juniors – Urban

18/02/2019 – Lagacy Dance Competition – Genk

  • 1ste plaats – Intensity – Group – Mini’s – Urban
  • 1ste plaats – Jolien Vranken, Anaïs Janssen & Julie Daniëls – Trio – mini’s – Urban
  • 1ste plaats – Mirte Souverijns & Louise Nulens – Duo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Avatar
  • 2de plaats – Mirte Souverijns – Solo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Wonderland
  • 4de plaats – Louise Nulens & Manou Gravano – Duo – Kids – Urban
  • 6de plaats – Desiree Bleus – Solo – Kids – Urban
  • 14de plaats – Femke Schaepkens – Solo – Juniors – Urban

10/02/2019 – Dance Waves Competition – Houthalen

  • 1ste plaats – Mirte Souverijns & Louise Nulens – Duo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Avatar
  • 1ste plaats – Anais Janssen & Jolien Vranken – Duo – Mini’s – Urban
  • 2de plaats – Mirte Souverijns – Solo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Wonderland
  • 3de plaats – Julie Schreurs – Solo – Adults – Modern/Jazz
    Choreografie: Game of survival
  • 3de plaats – Femke Schaepkens – Solo – Juniors – Urban
  • 3de plaats – Desiree Bleus – Solo – Kids – Urban
  • 4de plaats – Louise Nulens & Manou Gravano – Duo – Kids – Urban

20/01/2019 – Dance Waves Competition – Genk

  • 1ste plaats – Julie Schreurs – Solo – Adults – Modern/Jazz
    Choreografie: Game of survival
  • 1ste plaats – Mirte Souverijns & Louise Nulens – Duo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Avatar
  • 2de plaats – Mirte Souverijns – Solo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Wonderland

2/12/2018 – Dance Waves Competition – Maaseik 

  • 1ste plaats – Mirte Souverijns & Louise Nulens – Duo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Avatar
  • 2de plaats – Mirte Souverijns – Solo – Kids – Modern/Jazz
    Choreografie: Wonderland