Uitslagen 2019 – 2020

Online danscompetitie DanceWaves Competition – COVID-19

Uitslagen Jury

  • 1ste plaats – Mirte Souverijns – 10 years old – Modern
  • 2de plaats – Anaïs Janssen – 9 years old – Urban

Uitslagen stemmen

  • 1ste plaats – Anaïs Janssen – 9 years old – Urban
  • 2de plaats – Mirte Souverijns – 10 years old – Modern
  • 2de plaats – Jolien Vranken – 9 years old – Urban
  • 3de plaats – Julie Daniëls – 10 years old – Urban
  • deelname – Faith Broux – 13 years old – Modern

Online danscompetitie Dansssport Vlaanderen – COVID-19

  • 1ste plaats – Jolien Vranken – Solo Urban Children
  • 2de plaats – Anaïs Janssen – Solo Urban Children
  • 3de plaats – Julie Daniëls – Solo Urban Children
  • 6de plaats – Fleur Loix – Clipdance Children

22/02/2020 Dance Waves Competition 

  • 1ste plaats – Mirte Souverijns – Solo Kids Modern
    Choreografie: Human
  • 1ste plaats – Louise Nulens & Mirte Souverijns – Duo Kids Modern
    Choreografie: Soldiers
  • 1ste plaats – Jolien Vranken – Solo Kids Urban
  • 1ste plaats – Jolien Vranken, Anaïs Janssen & Julie Danïels – Trio Kids Urban
  • 1ste plaats – INTENSITY – Group Kids Urban
  • 1ste plaats – Anaïs Janssen – Impro Kids Urban
  • 4de plaats – Emilie Cruysberghs & Jasmine Pace – Duo Teens Modern
  • 5de plaats – UNLIMITED – Group Juniors Urban
  • 8ste plaats – Femke Schaepkens – Solo Juniors Urban

16/02/2020 Legacy Dance Competition 

  • 1ste plaats – Jolien Vranken – Solo Kids Urban
  • 1ste plaats – Louise Nulens & Mirte Souverijns – Duo Kids Modern
    Choreografie: Soldiers
  • 2de plaats – Mirte Souverijns – Solo Kids Modern
    Choreografie: Human
  • 2de plaats – Jolien Vranken, Anaïs Janssen & Julie Danïels – Trio Kids Urban
  • 2de plaats – INTENSITY – Group Kids Urban
  • 5de plaats – Emilie Cruysberghs & Jasmine Pace – Duo Teens Modern
  • Knap gedanst – UNLIMITED – Group Juniors Urban
  • Knap gedanst – Femke Schaepkens – Solo Juniors Urban

12/01/2020 Danssport Vlaanderen – Streetdance 

  • 1ste plaats – INTENSITY – Group Children
  • 2de plaats – Anaïs Janssen – Solo Children
  • 5de plaats – Jolien Vranken – Solo Children
  • Halve finale – Fleur Loix – Solo Children

23/11/2019 Dance Waves Competition

  • 1ste plaats – Mirte Souverijns – Solo Kids Modern
    Choreografie: Human
  • 1ste plaats – Louise Nulens & Mirte Souverijns – Duo Kids Modern
    Choreografie: Soldiers
  • 3de plaats – Emilie Cruysberghs & Jasmine Pace – Duo Teens Modern
    Choreografie: Everybody wants to rule the world

11/11/2019 Dance Stars 

  • 1ste plaats – Mirte Souverijns – ModernJazz U14
    Choreografie: Human
  • 1ste plaats – Louise Nulens & Mirte Souverijns – Duo ModernJazz U14
    Choreografie: Soldiers
  • 2de plaats – Emilie Cruysberghs & Jasmine Pace – Open O18
    Choreografie: Everybody wants to rule the world

30/10/2019 Danssport Vlaanderen – Streetdance 

  • 3de plaats – Anaïs Janssen – Solo Children
  • 3de plaats – Intensity – Group Children
  • 5de plaats – Jolien Vranken – Solo Children
  • Halve finale – Fleur Loix – Solo Children